ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про визнання повноважень старости Великокомарівського старостинського округу Великомихайлівської селищної ради.»

Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про преміювання, надання матеріальної допомоги, встановлення надбавок та доплат до посадового окладу голові Великомихайлівської селищної ради   Т.В. Жарській та заступникам по виконавчій роботі в 2018 році.

Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За                                18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення Приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік.»

                                                                    Дата 08.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 17
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про план роботи Великомихайлівської селищної ради на 2018рік.

                                                          Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                        ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами на території Великомихайлівської селищної ради.

                                                                   Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                        ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради.

                                                               Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 17
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                        ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Великомихайлівської селищної ради за період 2017-2020 років.

                                                             Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення Про внесення змін до Програми «Соціальний захист ветеранів війни та праці по Великомихайлівської селищної ради на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року №584-VII.

                                                       Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення:  Про внесення змін до напрямків діяльності та заходів Програми «Підтримка малозабезпечених верств населення, матеріальне забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Великомихайлівської селищної ради на 2017-2020 роки».

                                                         Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Додатку 2 Програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  осіб та молоді  з їх числа на 2017 -2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 580-УІІ.

                                                               Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення:   Про внесення змін до Програми «Подолання дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017 -2020 роки» затвердженої рішенням сесії селищної ради від 20.01.2017 року № 586-УІІ.

                                                                      Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                      

                                      ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Вчитель року» на 2016-2018 роки.

 Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: . Про внесення змін до Програми «Обдарована дитина на 2016-2018 роки».

                                                            Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Спартакіада Великомихайлівської селищної ради  на 2016-2018 роки».

                                             Дата   22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                                   ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до Програми «Розвитку культури Великомихайлівської селищної ради  на 2016-2018 роки».

                                                             Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                                   ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення     Про встановлення батьківської плати за навчання у КЗ «Великомихайлівська ДМШ»

                                                    Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                                ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення. Про затвердження стратегії Великомихайлівської селищної ради до 2025 року

                                                       Дата  22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 18
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                                       ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття: Про надання дозволу селищному голові Великомихайлівської селищної ради     Жарській Т.В. на заключення тимчасових угод терміном  до  одного  року  на  отримання коштів за фактичне користування  земельними  ділянками в натурі на місцевості з різним цільовим призначенням за межами  населених пунктів на території Великомихайлівської селищної ради.

Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 17
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 20 Корбул Олег Миколайович ˅ ˅
№ 21 Коземерчук Оксана Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 25 Поліщук Микола Михайлович ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

                                                       ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження розпоряджень  виданих в міжсесійний період.

Дата 22.12.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 17
За 17
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 1
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 1 Завада  Дмитро Анатолійович ˅ ˅
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 5 Кеба Михайло Мирославович ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№7 Автеньєв Олександр Іванович ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅