ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.»

                                                          Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 18
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

                                                     Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення № 555 –VII від 22.12.2016 року «Про селищний бюджет  Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області» на 2017 рік . »

Дата 10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 18
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Великомихайлівської селищної ради та здійснення  внесків до їх статутних фондів  на 2017 – 2020 роки. »

Дата 10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 15
Проти 1
Утримались 3
Не голосували 0
Рішення Приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження  Програми  « Зайнятості населення по Великомихайлівській селищній раді на 2018 – 2020 роки».»

Дата 10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 19
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про продовження  контракту з директором   НВК « ЗОШ І-ІІІст.-дитячий садок» с.Великокомарівка  Загорняк С.М.  ».

Дата 10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 19
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. За проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення «Про затвердження  інструкції  з підготовки бюджетних запитів до  проекту бюджету Великомихайлівської селищної ради на  2018 рік та прогнозу на  2019 – 2020 роки. »

                                                             Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 19
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: «Про затвердження кошторисної документації капітального ремонту об’єктів  Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області ».                                                                              

Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 19
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про внесення змін до рішення «Про затвердження складу  виконавчого комітету».

Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 19
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про затвердження  розпоряджень, прийнятих в межсесійний період.

                                      Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 19
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про розгляд заяви Сусаренко А.Г.

                                      Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 17
Проти 0
Утримались 2
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                                   ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: «Про затвердження детального плану частини території с.Гребеники  Великомихайлівського району Одеської області для розміщення об'єкту телекомунікаційної інфраструктури – баштової споруди ТОВ «УкрТАУЕР». 

                                                  Дата  10.11.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 18
Проти 0
Утримались 1
Не голосували 0
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ ˅
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення:  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Гопалу Віктору Володимировичу для будівництва індивідуальних гаражів

                                                          Дата  27.09.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 16
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 3
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна н н н н н н
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                                        ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Дикуненко Олені Зосимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).                                                       Дата  27.09.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 15
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 4
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ н н н
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ н н н
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

                                        ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Довжикову Віталію Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).                        Дата  27.09.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 15
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 4
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ н н н
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ н н н
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                        ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Казаку Валерію Артемовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).                                             Дата  27.09.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 15
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 4
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ н н н
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ н н н
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: «  Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Мамонтовій Євгенії Григорівні для ведення особистого селянського господарства  

                                             Дата  18.10.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 17
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 2
Рішення приймається

Список депутатів

 

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ ˅
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ ˅
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

 

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Нанівському Богдану Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 

                                        Дата  18.10.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 15
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 4
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ н н н
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ н н н
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Нимеренко Карині Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).  

                                                    Дата  18.10.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 16
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 3
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ н н н
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ ˅
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н н н
№ 24 Цицик  Ганна Леонідівна ˅ ˅
№ 26 Ізбаш Зінаїда  Іванівна ˅ н н н
Жарська  Тетяна  Володимирівна ˅ ˅

 

 

 

 

 

 

                                               ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Голосування за прийняття рішення: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Соколик Ганні Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,   господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).  

Дата  18.10.2017

Режим голосування 1\2 Спискового складу
Всього зареєстровано 18
За 15
Проти 0
Утримались 0
Не голосували 4
Рішення приймається

Список депутатів

Округ П.І.Б. обраного депутата Результати голосування
За основу В цілому
за проти утрим. за проти утрим.
№ 2 Кузьмінська  Ніна Іванівна ˅ н н н
№ 3 Твердохлібенко Тетяна Василівна ˅ ˅
№ 6 Гребенюк Анастасія Сафронівна ˅ ˅
№ 8 Іванова Тетяна Андріївна ˅ ˅
№ 10 Черненко Людмила Леонідівна ˅ ˅
№ 11 Завада Олександр  Ігорович ˅ ˅
№ 12 Очереднова Людмила  Іванівна ˅ н н н
№ 13 Поляков Тимур Іванович ˅ ˅
№ 14 Чепендюк  Олександр Володимирович ˅ ˅
№ 15 Плакущенко  Євген  Володимирович ˅ ˅
№ 16 Мундрескул Ніна  Іванівна ˅ ˅
№ 17 Чабан Ірина Олександрівна ˅ ˅
№ 18 Степаненко Євгенія  Василівна ˅ ˅
№ 19 Борщавецька  Тетяна Михайлівна ˅ ˅
№ 22 Константинов Юрій Родіонович ˅ ˅
№ 23 Кулик  Ірина Миколаївна ˅ н