УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Рішення

 

Про визначення  опорного  навчального  закладу    

Великомихайлівської селищної ради

Великомихайлівського району Одеської області

        Керуючись ст.ст.26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  відповідно  до Постанови Кабінету Міністрів № 79 від 20.01.2016 року «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України»,  Закону України  «Про загальну середню освіту», заслухавши інформацію селищного голови Жарської Т.В. щодо необхідності  створення освітнього округу на території Великомихайлівської селищної ради та визначення опорного  навчального закладу, мета якого: забезпечення та надання якісних освітніх послуг, формування якісного інформаційно-освітнього простору, створення профільних старших класів, забезпечення належних умов для навчання, виховання, всебічного розвитку дітей шкільного і дошкільного віку та з метою ефективного використання державних коштів,  селищна  рада     

ВИРІШИЛА :

     1. Визначити  опорний навчальний заклад  Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на базі  «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів – гімназія» смт. Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області».

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, зв’язків з об’єднаннями  громадян, охорони здоровя, освіти, культури та спорту селищної  ради.

Селищний голова                                                                                Жарська Т.В.

17.08.2017 р

№ 829 - УІІ