УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

 

          РІШЕННЯ

Про передачу майна з балансу відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради на баланс КП «Сількомунгосп»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію голови селищної ради Т.В.Жарської та розглянувши клопотання директора Гребениківської ЗОШ Мундрескул Н.І. ,Великомихайлівська селищна рада

  1. Зняти з балансу відділу освіти, культури та туризму автомашину ГАЗ-53, балансова вартість становить 1438 грн., та передати на баланс КП «Сількомунгосп».
  2. Начальнику відділу освіти , культури та туризму Маковецькій О.С., начальнику КП «Сількомунгосп» та директору Гребениківської ЗОШ, Мундрескул Н.І. підписати акт прийому - передачі.

3.Згідно поданого акта прийому - передачі головному бухгалтеру відділу освіти, культури та туризму Мітіної Н.В. та бухгалтеру КП «Сількомунгосп» Калашніковій М.М.. провести всі фінансові операції щодо зняття з балансу та прийняття даного майна на баланс.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту , депутатської діяльності та етики прав громадян та законності і правопорядку.

Селищний голова                                  Т.В. Жарська

РІШЕННЯ

ВИРІШИЛА:

04.05.2017року

№ 740 - VII