УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

РІШЕННЯ

Про передачу майна з балансу відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради на баланс

КП «Злагода»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію голови селищної ради Т.В.Жарської та розглянувши клопотання директора Великомихайлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія» Кравченко Н.О., Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зняти з балансу відділу освіти, культури та туризму автомашину ГАЗ-51, балансова вартість становить 1568.62 грн., та передати на баланс КП «Злагода».
  2. Начальнику відділу освіти , культури та туризму Маковецькій О.С., начальнику КП «Злагода» Кушніру М.Г. та директору Великомихайлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Кравченко Н.О. підписати акт прийому - передачі.

3.Згідно поданого акта прийому - передачі головному бухгалтеру відділу освіти, культури та туризму Мітіної Н.В. та бухгалтеру КП «Злагода» Мельніченко Г.Л. провести всі фінансові операції щодо зняття з балансу та прийняття даного майна на баланс.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту , депутатської діяльності та етики прав громадян та законності і правопорядку.

Селищний голова

Т.В.Жарська

04.05.2017р

№ 739- VII