УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

смт . Велика Михайлівка                                                   Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Про затвердження плану проведення

заходів із санітарного очищення

та благоустрою територій

населених пунктів селищної ради

Заслухавши інформацію селищного голови Жарської Т.В., керуючись ст.30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 5,9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради, з метою поліпшення стану довкілля, приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів селищної ради, залучення мешканців населених пунктів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності до благоустрою, поліпшення естетичного, санітарно-епідеміологічного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2018 рік згідно додатку (додаток №1).

2. Закріпити території за підприємствами, установами, організаціями та іншими суб'єктами господарювання з метою очищення узбіччя уздовж доріг між населеними пунктами від сміття та порослі згідно додатку(додаток № 2).

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою О.В.Бабчука.

Селищний голова                                                                Т.В.Жарська

23.02.2018 року

№ 23

                                                                                                                                   Додаток №1

                                                                                                                                  до рішення виконкому

                                                                                                                                 № 23 від 23.02.2018 р.

План проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2018 рік

№п/п Назва заходу Термін виконання Відповідальні особи
1. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ постійно КП «Злагода»; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук; старости сіл.
2. Приведення в належний   стан братських могил та памятників загиблим воїнам постійно Старости сіл; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
3. Санітарна очистка кладовищ березень-травень Старости сіл; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
4. Утримання в належному санітарному стані території підприємств, установ та організацій та закріпленні ділянки на території населених пунктів громади постійно Старости сіл; керівники підприємств, установ та організацій; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
5. Очищення узбіччя уздовж доріг між населеними пунктами від сміття та порослі березень-травень Керівники підприємств, установ та організацій; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
6. Побілка дерев вздовж доріг загального користування квітень Керівники підприємств, установ та організацій; старости сіл; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
7. Благоустрій прибудинкових територій загального користування та присадибних земельних ділянок постійно Власники присадибних земельних ділянок; старости сіл; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
8. Озеленення територій та висадка квітів на клумбах прилеглих територій закріплених за підприємствами, установами та організаціями весняний період Керівники підприємств, установ та організацій; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.
9. Приведення в належній вигляд фасади будинків, магазинів, тимчасових споруд, зупинок громадського транспорту, парканів Квітень-травень Власники будинків, магазинів, тимчасових споруд, парканів; начальник відділу ЖКГ, будівництва та благоустрою - О.В.Бабчук.