УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

смт. Велика Михайлівка                                                Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Про можливість встановлення

літнього майданчика

для розміщення столиків

ФОП Іванов П.М.

             Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіонбуду № 244 від 21.10.2011 року, згідно комплексної схеми розміщення тимчасової споруди в с.Новопетрівка та розглянувши заяву

ФОП Іванов П.М.., виконком селищної ради

ВИРІШИВ :

  1. Вважає можливим   встановлення сезонного літнього майданчика для розміщення столиків ФОП   Іванова Павла Михайловича по вул. Центральній, с.Новопетрівка (біля ТС ФОП Іванов П.М.) площею 32 кв.м.
  2. Встановити біля літнього майданчика   урни для сміття, зовнішнє освітлення, вказівник місць загального користування (туалет) та здійснювати проведення благоустрою прилеглої території на відстані 10м. від меж земельної ділянки по периметру.
  3. Зобов’язати ФОП Іванова П.М. протягом трьох днів з дня одержання рішення укласти договір на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності.      

4.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово – комунального господарства, будівництва та благоустрою О.В.Бабчука

Селищний голова                                                             Т.В.Жарська

23.02.2018 року

№ 14