УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

проект РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради № 1255-VІІ від 03.05.2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)»

          

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 12, 122, 124 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ТОВ «ТАК-АГРО», Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Великомихайлівської селищної ради № 1255-VІІ від 03.05.2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)», а саме площу земельної ділянки – 0,0500 га замінити на 0,2924 га у зв’язку з геодезичними вимірюваннями ПП «ГРОС-ЛЕНД».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища.

                                    

        

      

Селищний голова                        _______________                   Т.В. Жарська

                                                          (підпис, печатка)

.2018 року                                 

№ -VІІ