УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

ПРОЕКТ - РІШЕННЯ

Про погодження надання Головним

управлінням Держгеокадастру в Одеській

області земельної ділянки   в оренду

гр. Руснаку Вячеславу Володимировичу

Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» та розглянувши заяву громадянина України Руснака Вячеслава Володимировича від 15.06.2018р.

№Р-8204/0/36-18 про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки   в оренду, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській

області земельної ділянки в оренду, строком на 49 років, гр. Руснаку Вячеславу Володимировичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтованою площею 2,0000 га, яка розташована на території Великомихайліської селищної ради, комплекс будівель і споруд № 5, будинок 5 (за межами населених пунктів) із земель сільськогосподарського призначення державної власності.  

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища.

Селищний голова                                                                         Т.В. Жарська

№ ________– VII

27 червня 2018 року