УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

ПРОЕКТ – РІШЕННЯ

Про встановлення ставки орендної

плати за користування земельними ділянками

на 2019 рік на території

Великомихайлівської селищної ради

        Керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст. 13,14 Закону України «Про плату за землю», ст. 19 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна», п.3 ст.12, п. 5 ст. 288, Податкового кодексу України, ст.ст. 4, 21 ЗУ «Про оренду землі», та керуючись нормативно грошовою оцінкою земель за межами населених пунктів та в межах : смт. Велика Михайлівка, с.Полезне, с.Багачеве, с.Бессарабка, с.Водяне, с.Гіржове, с.Фрасене, с.Великокомарівка,                       с. Дівоцьке, с.Платонівка, с.Комарівка, с.Грушка, с.Трохимівка, с.Новоселівка, с.Гірське, с.Кардамичеве, с.Артема, с.Новопетрівка, с.Вакарське, с.Юрківка, с.Дзержинка, с.Гребеники ,с.Стоянове, с.Василівка, с.Муратове, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити ставку орендної плати за користування земельною ділянкою в межах населених пунктів в розмірі 3 (три ) відсотки від нормативно грошової оцінки   земель   Великомихайлівської селищної ради по економіко-планувальним зонам.

2.Встановити ставку орендної плати за користування земельною ділянкою за межами населених пунктів в розмірі 8 (вісім) відсотків від нормативно грошової оцінки   земель   Великомихайлівської селищної ради .

3.Встановити ставку орендної плати за користування   земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів загальною площею до 1,00 га в розмірі 3 (три) відсотки , від 1,00 га до 2,00 га – в розмірі 6 (шість) відсотків  від нормативно грошової оцінки земель   Великомихайлівської селищної ради.

4. Встановити ставку орендної плати за користування   земельною ділянкою під господарськими будівлями і дворами за межами населених в розмірі  3 (три) відсотки від нормативно грошової оцінки земель   Великомихайлівської селищної ради.

5.Встановити ставку орендної плати за користування   земельною ділянкою для земель зайнятих під розміщення ШРП, ГРП , РЕМ та вежі мобільного зв’язку   в розмірі  12   (дванадцять ) відсотків від нормативно грошової оцінки земель   Великомихайлівської селищної ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджетну та соціально-економічного розвитку.

              Селищний голова                 _______________         Т.В.Жарська.  

                                                                             (підпис, печатка)

            27.06.2018 року.

           №__________– УІІ

Зразок розрахунків -

Приклад №1 :

НГО смт. Велика Михайлівка, зона №2 – 241,50 грн.

( середня вартість для економіко – планувальної зони)

241,50*2 (функціональний коефіцієнт для земельних ділянок , які не оформлені належним чином )*1,66 ((1,2*1,2*1,15) (локальний коефіцієнт)) * 3 % (процентна ставка орендної плати) = 24,06 ( орендна плата за 1 м2) *

30 м2 (площа земельної ділянки) = 721,8 грн ( орендна плата за рік )

Приклад   №2: НГО 1 га ріллі становить 22578,78 грн. ( на території колишньої Новопетрівської сільської ради)

22578,78 * 8 % (процентна ставка орендної плати) * 5 га = 9031,55 грн (орендна плата за рік )