УКРАЇНА

Великомихайлівська селищна рада

Великомихайлівського району Одеської області

67100, Одеська область, Великомихайлівський район, смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46, e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про погодження кандидатури на посаду 

директора Новопетрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Керуючись  ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно  до ст.20 Закону України «Про освіту», враховуючи результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора а Великомихайлівського району Одеської області, «Порядок призначення на посаду керівників закладів комунальної власності», затвердженого рішенням №387-VІІ від 30.08. 2016 року, рішення №495-VII від 21.10.2016 року «Про внесення змін до Порядку  призначення на посаду керівників закладів комунальної власності Великомихайлівської селищної ради» селищна рада,

ВИРІШИЛА:

           1. Погодити призначення Остапук  Олени  Федорівни на посаду директора  Новопетрівської  ЗОШ І-ІІІ ст.     Великомихайлівського району Одеської області за контрактом, терміном на 1 рік.

           2. Доручити  начальнику  відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради –  Маковецькій О.С.  забезпечити оформлення трудових відносин з  Остапук О.Ф. згідно з законодавством.

           3. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської  діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку.

Селищний голова                                                                        Т.В. Жарська

30.08.2017 року