УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

ПРОЕКТ - РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради № 635-VІІ від 16.02.2017 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Журовій  Раїсі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

           

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  відповідно  до ст. 12, 81, 118, 121, 122 Земельного кодексу України  та  розглянувши заяву гр. Журової Раїси Олексіївни, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Великомихайлівської селищної ради № 635-VІІ від 16.02.2017 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Журовій  Раїсі Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», а саме площу земельної ділянки – 0,0900 га замінити на 0,0947 га у зв’язку з геодезичними вимірюваннями ПП «ГРОС-ЛЕНД».   
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища.

                                     

        

               

Селищний голова                           _______________                    Т.В. Жарська

                                                          (підпис, печатка)

2017 року                                                    

№   -VІІ