УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про  затвердження  проекту землеустрою 

щодо відведення земельної ділянки

у разі зміни її цільового призначення,

що перебуває у власності

гр. Крижанівського Василя Валерійовича

Керуючись ст. 26 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 20, 122 Земельного кодексу України,  розглянувши заяву громадянина України Крижанівського Василя Валерійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.   Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що перебуває у власності                                  гр. Крижанівського Василя Валерійовича за адресою: с. Новопетрівка,                       вул. Радісна.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки, розташованої за адресою:       с. Новопетрівка, вул. Радісна, загальною площею 0,0868 га, кадастровий номер 5121683200:02:001:0356, з для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення) на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови), що знаходиться у власності                                       гр. Крижанівського Василя Валерійовича.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та охорони навколишнього середовища.                                           

Селищний голова                        ______________                         Т.В. Жарська

                                                        (підпис, печатка)

2017 року

№  -VІІ