УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Великомихайлівського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, Великомихайлівський  район,  смт. Велика Михайлівка,

вул. Карбишева, 10, тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Порядку

розміщення зовнішньої реклами

на території населених пунктів

Великомихайлівської селищної ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до Закону України “Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03р. № 2067 (зі змінами)  „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” з метою врегулювання порядку розміщення зовнішньої реклами  на території населених  пунктів Великомихайлівської селищної ради об’єднаної територіальної громади та визначення порядку надання дозволів на розміщення такої реклами, керуючись ст. 26, 30, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  селищна рада

  В И Р І Ш И Л А :

  

1.Затвердити «Правила розміщення зовнішньої реклами на території населених  пунктів Великомихайлівської селищної ради об’єднаної територіальної громади» (додаток №1).

2. Затвердити порядок визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розміщення об’єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Великомихайлівської селищної ради об’єднаної територіальної громади (додаток №1).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва.

                              

Селищний голова                                                                          Т.В. Жарська

20.01.2017  року

№   -