Великомихайлівська ОТГ отримала гуманітарну допомогу від Карітас України

У травні цього року Великомихайлівська селищна рада подала заявку на участь у благодійному проєкті «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

У зв'язку з продовженням дії адаптивного карантину на території України та додаткових тимчасових обмежень, Великомихайлівська ОТГ безкоштовно отримала «скриньки здоров’я» до яких входять: захисні рукавички, маски, респіратори, окуляри, халати, безконтактний термометр та дезінфікуючі засоби. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Великомихайлівська селищна рада висловлює вдячність Міжнародному  благодійному фонду «Карітас України» та Програмі «U-LEAD з Європою» за допомогу. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі. Будьмо здорові!

IMG 4914IMG 4916