Співпраця пробації з службою у справах дітей Великомихайлівської селищної ради.

24 червня 2020 року в приміщенні Великомихайлівської ОТГ за ініціативою начальника Великомихайлівського районного сектору філії Центру пробації в Одеській області   Інни Терлецької, відбулася робоча зустріч з начальником служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради Оксаною Гребенюк щодо стану злочинності та скоєння правопорушень серед осіб молодіжного віку та неповнолітніми.

Метою даного заходу стало підведення підсумків роботи між службами, вивчення ефективності спільних профілактичних заходів щодо недопущення рецидиву злочинів суб’єктами пробації, проблемних питань, які існують у співпраці та шляхи їх вирішення.

Під час зустрічі було підведено підсумки за результатами першого півріччя 2020 року щодо неповнолітніх  осіб та осіб молодіжного віку, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку у відділі пробації.

Наприкінці заходу було заплановано проведення спільних консультацій, просвітницьких та виховних заходів.

Інна ТЕРЛЕЦЬКА

Великомихайлівський районний відділ