Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні,   будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017року за №877, при Великомихайлівській селищній раді на квартирній черзі перебуває 31 особа, вказаної категорії. Чотирьом із них виділено грошову компенсацію для придбання житла на вторинному ринку.

     14 січня 2020 року було укладено договір купівлі-продажу житлового будинку в с.Першотравневе для Яковлєвої Марини Вадимівни, 29.05.1998року, особі із числа дітей, позбавленої батьківського піклування.

     20 січня 2020 року укладено договір купівлі-продажу житлового будинку в смт Велика Михайлівка для Янова Сергія Сергійовича, 24.11.1998року, особі із числа дітей, позбавленої батьківського піклування.

яковлева з договором                             янов договір