Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.
Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості хліборобів живе наша українська нива.  18 листопада на базі районного будинку культури відбулося свято до Дня працівників сільського господарства.  Слова вдячності, шани, грамоти та цінні подарунки отримували  справжні лідери, достойні найпочесніших відзнак, щирі, чуйні, справжні професіонали своєї справи та небайдужі патріоти своєї малої батьківщини.

хлібороби     хлібороби1 хлібороби2

хлібороби5  хлібороби6