17.07.2019 року відбулась визначна подія для Великомихайлівщини - урочисте  відкриття  дитячого  будинку  сімейного типу.

Двоповерховий  будинок  площею 267 кв.м., придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету та облаштований необхідними речами та меблями за рахунок співфінансування з бюджетів Великомихайлівської селищної ради та декількох сільських рад, а також за фінансової підтримки народного депутата України Пресмана О.С., дасть змогу забезпечити сімейним затишком та теплом 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В урочистостях, які відбулися біля  нового  будинку, привітати батьків - вихователів Дзиговську Оксану Петрівну та   Дементія Миколу Івановича : народний депутат України Пресман О.С., заступник голови селищної ради Косенко В.А. голова районної ради Лаптієнко К.М., голова районної державної адміністрації Райчев В.Р. вони поздоровили родину   з цією чудовою подією і висловили  шановному  подружжю  щиру  подяку  за  те, що  вони  наважилися на цей нелегкий крок.

Представники служб у справах дітей селищної ради та районної державної адміністрації підкреслили, що дуже важливо діткам, які позбавлені можливості виховуватися біологічними батьками, побачити  модель сім’ї, з  якої  вони можуть брати приклад в своєму майбутньому житті.

Варто пам’ятати, що чужих дітей не буває і кожен із нас може долучитись до благородної справи. Адже, дуже важливо, аби дітки, які і так обділені батьківською любов’ю відчували підтримку і турботу небайдужих людей.

Фото2

с