В службі у справах дітей, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради є 20-ти , 30-ти та 50-ти відсоткової путівки на VІ тематичну зміну «Молодь творить майбутнє» до ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Зміна: 23.0613.07.2019 включно.

Для отримання путівок з частковою оплатою в розмірі 20,30,50 відсотків вартості, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених законодавством, подаються такі документи:

для талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад:

- копія свідоцтва про народження;

- копії нотаріального засвідченого перекладу посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади міжнародного рівня (1-3 особисте або командне місце), отримані впродовж поточного та попереднього років;

- довідка про склад сім’ї

Звертатись за адресою смт. Велика Михайлівка вул. Ватутіна 43   ( адмінбудівля Пенсійного фонду) до служби у справах дітей, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення селищної ради.                        Тел.. 4-04-25