IMG 4232

16 травня на центральній площі селища відбулося свято, яке поєднало в собі найцінніше, що може бути для будь – якої людини - сім'я, матір, звичаї і традиції народу. У родинному колі нашої громади цікаво, весело і яскраво пройшло свято Дня матері, сім'ї та української вишиванки.

Свято розпочалося із святкової ходи від центрального стадіону до площі, естафету перейняли юні велосипедисти, вихованці дитячого садка «Сонечко».

Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. Адже саме сім'я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Тому перші шановані гості на святі були подружжя, які півстоліття прожили в любові та злагоді і святкують золоте весілля у травні: з с. Новопетрівки – Іванові Микола Іванович та Любов Михайлівна, з с. Новоселівки – Козельчуки Борис Васильович та Надія Петрівна.IMG 4235

Привітання з срібним весіллям радо приймали подружжя: з Великої Михайлівки –Довгані Василь Володимирович та Ганна Миколаївна,

с.Гребеники – Аркан Сергій Васильович та Катерина Терентіївна,

с. Великокомарівки – Черкун Євген Іванович та Тетяна Олександрівна.

Без сім'ї немає щастя, без неї немає й щирої любові. А ще це саме те життєве середовище, де дитина повинна вчитися добру. Тому сім'я - це просто щастя. А якщо сім'я велика, то й щастя - більше. І мати велику сім'ю - по-своєму подвиг. Тому, цього дня вітали тих, хто зважився мати саме велику сім'ю - багатодітні родини:

Великої Михайлівки – Гонтаренко Маріанни Петрівни, Іванової Тетяни Вікторівни, Кіртоаки Марії Георгіївни;

с. Новопетрівки -       Мітітелу Олени Миколаївни;

с. Гребеники             - Алексєєвої Наталі Олексіївни;

с.Стоянове                 - Ракович Оксани Тимофіївни;

с.Великокомарівки – Демидової Тетяни Василівни;

с.Полезне                  - Таранюк Наталі Іванівни;

с.Новоселівка          - Монастирської Ірини Петрівни.

Особливо теплими словами вітали прийомну сім'ю Дзиговської Оксани Петрівни та Доментія Миколи Івановича, які відкрили свої батьківські обійми для 7 дітей, створили для них сімейний затишок, подарували сімейне тепло, віру й надію для дитячих сердець.

Щирими оплесками вітали родину Полякових Тетяну та Миколи, які вдруге стали батьками, і 14 травня у них народився маленький синочок Миколка, наймолодший громадянин нашого селища.

Найкращі побажання приймали молоде подружжя з с. Гребеники Ярових Валерія Ярославовича та Наталі Сергіївни.IMG 4251

Любов'ю до творчості, до пісень, веселим настроєм та виступами на сцені поєднані діти та батьки творчих наших родин Струк з с.Новоселівка та родини Гашок з с.Гребеники, які на святі були не лише почесними гостями, але й активними учасниками, і із задоволенням порадували усіх присутніх своїми творчими здобутками.

Кожна родина на згадку про свято отримала пам’ятні подарунки.IMG 4255

IMG 4237