День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят, це перше зимове свято, яке дарує дітлахам почуття передноворічної атмосфери, коли кожна дитинка сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Святий Миколай неодмінно приходить в гості до чемних і старанних дітей, тож і цього року він не міг обминути увагою дітей Великомихайлівської громади з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей, які знаходяться під опікою. Саме так було 20.12.2018 року в Великомихайлівському Будинку дитячої та юнацької творчості, де чекали в гості Святого Миколая – доброго чарівника і охоронця дитячих мрій та надій, з чудовим розважальним концертом, який підготували його спеціалісти. Діти активно брали участь у святковому дійстві, розповідали вірші, грали в ігри, водили хороводи, розгадували загадки. Наприкінці заходу всі діти отримали від Великомихайлівської селищної ради іграшки та солодощі. Сьогодні дуже важливо крім подарунків, приділити дітям увагу та подарувати тепло і радість спілкування.