Сьогодні у рамках відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями спеціалістами служби у справах дітей, сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення спільно з працівниками Будинку дитячої та юнацької творчості провели свято, яке відвідало 30 дітей з навчальних закладів Великомихайлівської селищної ради.
       Ведуча свята, Винниченко Лілія Миколаївна, запропонувала цікаві конкурси: «Одягни поросятко», «Модний костюм», «Нагодуй пташок», «Іграшка для сестрички», «Хто найшвидше» та інші. Діти весело й захоплююче провели час: грались в ігри, танцювали, змагалися, спілкувалися з однолітками.
      В кінці свята кожна дитина отримала пам’ятний подарунок.
Висловлюємо подяку за розуміння, підтримку та допомогу у проведенні свята колективу Будинку дитячої та юнацької творчості.