В останні дні жовтня міста і села України відзначають День визволення України від фашистських загарбників . У цей день ми згадуємо імена наших земляків, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.

Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Напередодні Дня визволення України від німецько - фашистських загарбників до шановних ветеранів ВВв, жителів нашого селища: Труша Володимира Івановича, Манжула Василя Федоровича, Номировського Михайла Семеновича та Жалінської Зої Михайлівни завітала з поздоровленнями та словами вдячності і глибокої   пошани голова Великомихайлівської селищної ради Т.В.Жарська.

Тетяна Володимирівна  висловила слова вдячності за мужність і відвагу, силу духу, героїзм та нескореність нашим ветеранам, які у ті буремні роки звільняли від окупантів рідну землю, а згодом, у надзвичайно важких умовах, відбудовували зруйновані міста та села, відроджували економіку, плекали наше мирне майбутнє, і які тепер є зразком для прийдешніх поколінь, зазначила, що ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті жителів селища, побажала шановним переможцям міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних і близьких.

фото11

20181026 132856