ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 25 жовтня  2018 року о 14 00 годині В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1055 – УІІ від 22.12.2017 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік »

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

3. Про надання пільг у готівковій формі (монетизації) з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських , приміських та міжміських маршрутах .

Доповідає заступник голови з питань діяльності органів влади С.С.Слюсенко.

4.Про включення до списків дітей пільгової категорії на харчування за рахунок місцевого бюджету.

Доповідає:начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради О.С.Маковецька.

5.Про затвердження кошторисної документації капітального ремонту

об’єктів Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області.

Доповідає: головний спеціаліст відділу ЖКХ, будівництва та благоустрою. В.Астененко.

6. Про передачу на баланс відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради книги В.В.Долгова «Повернення в Гросулове»

Доповідає: начальник відділу освіти культурита туризму Великомихайлівської селищної ради О.С.Маковецька.

7. Земельні питання.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони   навколишнього середовища Є.В.Степаненко.

8. Інші питання.