З метою врахування громадських інтересів, отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб , виконавчий комітет Великомихайлівської селищної ради   повідомляє   про проведення громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території в межах провулка Больничний для будівництва Гребениківської амбулаторії монопрактики с.Гребеники   провулок Больничний,6 Великомихайлівського району, Одеської області.

Детально ознайомитись з матеріалами проекту Детального плану можна   у старости села Гребеники та в приміщенні Великомихайлівської селищної ради .

Громадські слухання відбудуться 09 листопада 2018 року о 14 годині у будинку культури   с. Гребеники Великомихайлівського району Одеської області.

Пропозиції та зауваження стосовно розроблення Детального плану, приймаються у письмовому вигляді до 09 листопада 2018 у старости села Гребеники за адресою : с. Гребеники , вул.Центральна, 59 та в приміщенні Великомихайлівської селищної ради за адресою : 67100 смт. Велика Михайлівка , вул Карбишева ,10 , те. 2-14-41, або на адресу електронної почти , e-mail: vmselrada@ukr.net