ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ, ЯКА ВІДБУДЕТЬСЯ 04 жовтня  2018 року о 14 00 годині В СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ.

1. Про налання материальной допомоги  громадянці  Бєлої С.І

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська

2.Про внесення змін до Програми «Підтримка малозабезпечених верств населення , матеріальне забезпечення дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Великомихайлівської селищної ради на 2017 – 2020 роки».

Доповідає: начальник служби у справах дітей, сім'ї, молоді, спорту та   соціального захисту населення О.М.Гребенюк.

3.Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1055 – УІІ від 22.12.2017 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік »

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

5. Затвердження положення « Про конкурс на посаду керівника комунального закладу середньої загальної освіти   Великомихайлівської селищної ради».

Доповідає: начальник відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради О.С.Маковецька.

6. Про внесення змін до штатних розписів обслуговуючого персоналу закладів середньої загальної освіти Великомихайлівської селищної ради .

7. Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету Великомихайлівської селищної ради на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки .

Доповідає: начальник фінансового відділу К.Ю.Шалай.

8. Про затвердження програми «Питна вода у Великомихайлівський селищній раді на 2018-2020 роки».

Доповідає: заступник голови з питань діяльності органів влади Косенко В.А.

9. Про затвердження кошторисної документації капітального ремонту

об’єктів Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області.

Доповідає: головний спеціаліст відділу ЖКХ, будівництва та благоустрою. В.Астененко.

10.Про надання дозволу КП «Злагода» на отримання кредиту для реалізації програми переоснащення котелень   на альтернативні види палива.

Доповідає: селищний голова Т.В.Жарська.

11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою : с. Гребеники , провулок Больничний.

12. Про внесення змін до статуту комунального закладу дитячо –юнацька спортивна школа.

13. Про затвердження розпоряджень виданих в міжсесійний період.

Доповідає:секретар Великомихайлівської селищної ради Л.Л.Черненко.

14. Земельні питання.

Доповідає: начальник відділу земельних ресурсів та охорони   навколишнього середовища Є.В.Степаненко.

15. Інші питання.

- Про розгляд заяви Страп Т.Л.