29.03.2021 року у приміщені селищної ради була проведена зустріч з підприємцями Великомихайлівського ринку , діяльність яких обмежена, з метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2021року №11 (встановлено з 00 год. 00 хв. 23.03.2021 «червоний» рівень епідемічної небезпеки).

На зустрічі були присутні члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітету селищної ради, а саме:

• Антощук Іван Васильович - головний лікар КНП «Великомихайлівська центральна районна лікарня».
  • Славінський Віталій Анатолійович - начальник Великомихайлівського ВП Роздільнянського відділу поліції в ГУНП Одеській області.
  • Слідзюк Володим Євменович – начальник Великомихайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Було обговорено ряд питань, проведено роз’яснювальну роботу щодо роботи магазинів, ринків, установ. Прохання до всіх жителів Великомихайлівської ТГ ми в червоній зоні епідемічної небезпеки, тому просимо максимально дотримуватися санітарно - гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

Бережіть себе!