«Їх назвали Небесною сотнею»

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України.

19 лютого 2021 року в с.м.т. Велика Михайлівка на центральній площі селища біля пам’ятного знаку Небесної Сотні відбувся мітинг «Білі янголи України». У мітингу взяли участь селищний голова, депутати селищної та районної ради, представники трудових колективів, учні шкіл.

Присутні на мітингу вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання , було запалено свічки, покладено квіти біля пам’ятного знаку. Емоції переповнювали кожного. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи.