З Днем народження, рідна Велика Михайлівка!

За доброю традицією 09 жовтня Велика Михайлівка святкувала День селища. Це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її творять добрі, щирі, працьовиті люди, щоденна праця, відданість та любов до рідної землі яких заслуговують на глибоку повагу.

Святкування розпочали з привітань всіх жителів зі святом. Заступник селищного голови Слюсенко С.С. теплими словами привітала жителів з Днем народження та побажала миру, добра, сімейного затишку, а Великій Михайлівці - процвітання, стабільності та розвитку, бути й надалі вічно квітучою і красивою, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще. Директор КЗ «Центр культури і дозвілля Великомихайлівської селищної ради» Ростовцева А.П. вручила Подяки з подарунками за творчу майстерність у святковому заході «Містечко майстрів» та з нагоди святкування дня селища Велика Михайлівка майстрам декоративно – прикладного мистецтва.

Для старшокласників зберігачем музейного фонду Долговим О. В був запропонований краєзнавчий квест «Гросулівські скарби». Учасники здобули знання, пізнали історію селища та отримали солодощі.

У парковій зоні для любителів тварин відбулася виставка «Домашні улюбленці». Усі охочі мали змогу продемонструвати своїх улюблених тварин та розповісти про них цікаві історії.

Для любителів селфі по всій парковій зоні були розташовані фотозони. Родзинкою фотозони була русалонька біля водоспаду у парку, де всі охочі мали змогу сфотографуватися, а діти загадати бажання.

Майстри декоративно – прикладного мистецтва для всіх зацікавлених осіб проводили майстер – класи, а учасники клубу «Гармонія» радували своїм співом та заохочували всіх присутніх приєднатися та заспівати разом з ними.

Всі охочі мали змогу скуштувати смачної юшки та узвар.

Свято вийшло веселим, гостинним, народним, по-спортивному запальним, по-сімейному добрим.