Завершення Другого Чемпіонату Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади з футболу сезону 2020 року серед дорослих.

04.10.2020 року на центральному стадіоні селища відбулися фінальні змагання з футболу та розіграш кубку закриття Другого Чемпіонату Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади з футболу сезону 2020 року серед дорослих. Варто відзначити, що гра на будь-якій стадії проходила у цікавій та безкомпромісній боротьбі. Радість у переможців, сльози та розчарування на обличчях переможених, захоплення численних вболівальників — всі ці емоції можна було спостерігати на футбольному стадіоні.

Переможцями Другого Чемпіонату Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади з футболу сезону 2020 року серед дорослих визнано:

І місце - команда «Так – Агро» (с. Новопетрівка);

ІІ місце - команда "Атлетико" (смт.Велика Михайлівка);

ІІІ місце - команда Гребеники (с. Гребеники).

Голова Великомихайлівської селищної ради Жарська Т.В. привітала переможців фінального турніру з футболу та вручила кубок, медалі та грамоту учасникам змагань.

Також були відзначені найкращі гравці серед всіх команд, які брали участь у чемпіонаті та нагороджені спеціальними відзнаками футбольної атрибутики та грамотами:

-         кращий бомбардир - Армаш Артем «Так – Агро» (с. Новопетрівка);

-         кращий гравець  - Беген Роман «Атлетико» (смт. Велика Михайлівка);

-         кращий воротар – Михайлов Сергій «Атлетико» (смт. Велика Михайлівка).

Футбольні команди: Стояново, "Кассель" (с.Великокомарівка), Новоселівка, які брали участь у турнірі були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо з перемогою!! До нових зустрічей в новому сезоні.

viptalisman 150469

viptalisman 117582