ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти с.Великокомарівка

Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» села Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області.

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» села Великокомарівка    Великомихайлівського    району    Одеської області,     с.Великокомарівка,

вул. Центральна, 68-Б.

2. Найменування посади :

Директор закладу загальної середньої освіти

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науко-во-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджувати-муть  професійні та моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) по 30 жовтня 2020 року за адресою: Відділ освіти, культури, та туризму Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області, смт. Велика Михайлівка, вул.Ватутіна, 43.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

5. Конкурсний відбір на посаду директора закладу освіти відбудеться 27 листопада 2020 року о 10:00 за адресою: смт.Велика Михайлівка, вул.Центральна, 123

6. Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту»,Закону України«Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

7. Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Дяченко Наталія Степанівна, діловод відділу освіти, культури та туризму Великоми-хайлівської селищної ради, т.4-00-47, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.