День села – це свято єднання

День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Сонячного недільного дня, 20 вересня, завітало свято у Гребеники. Святковий концерт розпочала староста села Таран Галина Вікторівна привітанням односельців зі святом. Далі від усього серця вітали теплими словами подружжя, які відзначили свої ювілейні весілля, старожилів села та родини до яких цього річ завітали лелеки. Родзинкою свята було відкриття фестивалю вареників. Було дуже багато різновидів вареників з різноманітними начинками. Вишуканими подачами та креативними привітаннями команди пропонували суддям скоштувати свої найсмачніші вареники. Перемогою стала дружба.   Це свято дає можливість кожному відчути себе частиночкою великої родини. Пишайтеся рідним краєм, працюйте на розвиток громади. Нехай сільський родовід кожного року проростає пагінцями нових поколінь».