«Побачив? Прибери!»

18 вересня 2020 року о 10:00 на території Великомихайлівської селищної ради розпочалася акція «Всесвітній день прибирання «Побачив? Прибери!».

Інформаційну підтримку та організацію проведення заходу забезпечили представники селищної ради. В акції взяли участь організації, державні установи, учнівська молодь. А це: Великомихайлівська селищна рада, відділ освіти культури та туризму Великомихайлівської селищної ради, представники Великомихайлівського районного військового комісаріату та учнівська молодь шкіл громади.

Ця акція не остання, це тільки початок боротьби за чисте довкілля. Надіємося, що участь в таких акціях також будуть приймати місцеві громадські організації, представники бізнесу та інші.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Зробимо громаду та Україну чистою разом!