На виконання обласної комплексної програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період до 2023 року, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 20.12.2020 № 1171 - VII, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, 18 вересня 2020 року о 10.00 годині на території Великомихайлівської селищної об’єднаної територіальної громади, відбувся семінар для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Великомихайлівського, Роздільнянського районів на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

У семінарі взяли участь відповідальні представники Великомихайлівської, Роздільнянської райдержадміністрацій, Великомихайлівської, Великоплосківської, Цебриківської, Новоборисівської об’єднаних територіальних громад (підрозділи соціального захисту населення, служба у справах дітей, представники навчальних закладів, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), представники органів Національної поліції, включаючи підрозділ ювенальної превенції.

Захід організований громадською організацією Карітас Одесса УГКЦ в рамках проекту «Запобігання торгівлі людьми, сексуальної та трудової експлуатації жінок та дітей».

Модераторами семінару були: Колодчин Світлана Іванівна – заступник голови громадської організації Карітас - керівник проекту, Федорова Аліса Володимирівна – психолог, тренер проекту, Горбачов Леонід Леонідович – начальник управління сімейної та гендерної політики Департаменту соціальної політики ОДА.

По закінченні семінару всі учасники отримали Сертифікати про участь у семінарі.

IMG 4883IMG 4874