Ліс – оберіг нашого здоров’я

Ліси – охоронці нашого краю. Ми вирощуємо дуби, сосни, інші дерева в лісі, а ліс вирощує нас, формує нашу свідомість, виховує любов до рідного краю. Треба пам’ятати, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але її краса, втілення життя і здоров’я.

Пріоритетними завданнями в лісогосподарській діяльності є збереження лісових ресурсів та їх раціональне використання, створення нових лісових насаджень з метою доведення лісистості до оптимального рівня, підвищення продуктивності лісів зі збереженням та посиленням їх корисних властивостей.

15 вересня Державним підприємством “Великомихайлівське лісове господарство ” було встановлено державні знаки та аншлаги на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду громади.

Головний лісничий ДП «В. Михайлівський лісгосп» М.М. Дядюк та голова профспілки С.С. Контарєв висловили подяку та вручили грамоти голові Великомихайлівської селищної ради Т.В. Жарській та заступнику голови В.А. Косенку за сприяння охороні та збереженню територій та об’єктів Природно – Заповідного Фонду України, інформованості і природоохоронного виховання населення, збільшення рекреаційної привабливості лісів.

В свою чергу заступник голови Косенко В.А. відзначив, що захід відбувся не тільки завдяки виконкому селищної ради, а й розумінню депутатським корпусом проблеми збереження лісового фонду та виділеним коштам на дані цілі.

viptalisman 129797 1