Закупка нових інформативно-охоронних знаків

природно-заповідного фонду.

З метою посилення охорони територій, що закріплені за лісокористувачем ДП «Великомихайлівське лісове господарство» та
Ландшафтний заказник місцевого значення «Гребеники» Великомихайлівської селищної ради, збереженню території та об’єктів природно-заповідного фонду, забезпеченню пожежної охорони об’єктів природно-заповідного фонду, інформаційності і природоохоронного виховання населення Великомихайлівською селищною радою було замовлено та виготовлено державні знаки та аншлаги для встановлення їх на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду громади:

- Парк - пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кардамичівський»;

- Ландшафтний заказник місцевого значення «Фрасино»;

- Ландшафтному заказнику місцевого значення «Гребеники».

Головним завданням встановлення інформаційних та охоронних знаків є забезпечення інформованості та природоохоронне виховання населення. Інформативність знаків дозволяє попередити про наявність, категорію та межі природно-заповідних об’єктів, а також про їхнє підпорядкування.

Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду.

viptalisman 161947