Підтримка фермерських господарств та підготовка

до ринку землі.

11.09.2020 року о 10.00 в приміщені сесійної зали районної ради відбулася юридична конференція за участю компанії «CESConsult» на тему: «Відкриття ринку землі, особливості підготовки до земельної реформи землевласників та землекористувачів» (керуючий практики земельного права компанії «CESConsult» Сергієнко Г.) та Укрдержфонду підтримки фермерських господарств на тему «Державна підтримка та земельні реформи» (Директор Одеського відділення Укрдержфонду з підтримки фермерських господарств Афанасьєв М.Г.).

Директором Одеського відділення Укрдержфонду з підтримки фермерських господарств була доведена до відома землекористувачів інформація про внесення змін до рішення Одеської обласної ради «Про затвердження регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019 – 2023 роки «Аграрна Одещина»» з порядком визначення умов та механізмом використання коштів передбачених в обласному бюджеті на Програму розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки. Також доведена до відома аграріїв інформація про реєстрацію у державному аграрному реєстрі та отримання переваги для розвитку власної справи.

В ході конференції керуючим практики земельного права компанії «CESConsult» була запропонована відео – презентація та розглянуті найбільш гострі питання щодо підготовки до вільного обігу земель, а саме:

-         Як підготуватися до відкритого ринку землі;

-         Що і як змінити в договірній практиці;

-         Продаж земельної ділянки, на якій є договір оренди. Переважне право викупу;

-         Перехід права власності є/не є підставою для розірвання договору оренди землі;

-         Аудит договорів оренди землі, як уникнути складнощів у майбутньому, на що слід звернути увагу;

-         Управління договірними відносинами на підприємстві: різні строки оренди землі, продовження договорів та їх реєстрація;

-         Аудит земельного банку. Інвентаризація. Оформлення;

-         Аудит орендної плати (нарахування виплати). Первина документація. Вимоги;

-         Аудит використання земель. Дотримання правил використання земель. Ахіллесова п’ята фермерів у липні;

-         Які на теперішній час існують практики з розірвання договорів оренди (судова практика та динаміка);

-         Практичні рекомендації;

-         Право постійного користування, переломна судова практика. Як набути право на землю окрім викупу у держави;

-         Спадкування. Чи знайома вам спадкова трансмісія? Практика щодо поновлення строків на прийняття спадщини. Встановлення родинних відносин та інше.

На завершення відбулася дискусія запитання – відповіді.

viptalisman 117582