Участь у конкурсі.

З метою підтримки діяльності та активізації ініціатив органів місцевого самоврядування у вирішенні питань благоустрою, збереженні інфраструктури, історичних, культурних і природних пам’яток, поширенні кращих практик й досвіду з реалізації місцевих програм і проектів розвитку територій та створенні сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, а також враховуючи процес децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад в Одеській області Одеська обласна рада оголосила щорічний конкурс «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою». Селище Велика Михайлівка взяло участь в обласному конкурсі   в номінації «Кращий населений пункт».

2 вересня 2020 року відбувся огляд обласною конкурсною комісією території Великомихайлівської селищної ради, а саме – селища Велика Михайлівка. Зустрічали обласну конкурсну комісію голова селищної ради           Жарська Т.В., Осінь- чарівниця з запашним короваєм та народний ансамбль «Калинонька» з вітальною піснею .

Комісія відвідала територію Великомихайлівської центральної лікарні. Головний лікар ЦПМСД Венжик Т.В. розповіла про вклад громади у розвиток та підтримку медицини. Далі відвідали територію Великомихайлівської опорної школи, де разом з  директором школи Кравченко Н.О. оглянули спортивні міні - поля , тренажерний майданчик. Також відвідали спортивні та дитячі майданчики, створені з ініціативи жителів Велика Михайлівка, ознайомилися з новими асфальтованими вулицями селища, тротуарними доріжками та елементами озеленення селища.

На завершення комісія відвідала центральний парк селища з зонами комфортного відпочинку, зустрічей та спілкування, облаштовані квітучими клумбами, сучасними дитячим й тренажерним майданчиками та великою кількістю зручних лавок.

Сподіваємося, що наше селище отримає достойну винагороду.

 0000

000